Read Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır by Jan-Philipp Sendker Free Online


Ebook Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır by Jan-Philipp Sendker read! Book Title: Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
The author of the book: Jan-Philipp Sendker
Edition: Koridor Yayıncılık
Date of issue: October 2013
Format files: PDF
The size of the: 576 KB
City - Country: No data
Loaded: 1258 times
Reader ratings: 5.3

Read full description of the books:Manhattan'da tıpkı kaybettiği babası gibi başarılı bir avukat olan Julia on yıl sonra kardeşi U Ba'dan bir mektup alır. Dünyanın öteki ucunda onu babasının gizemli geçmişi ile tanıştıran U Ba mektubunda garip bir karşılaşmadan söz eder. Julia'nın asla hayal etmediği ve kendi kaderini de etkileyecek bir hikaye kelimelere dökülmeyi beklemektedir. Zihninin içinde onu rahat bırakmayan bir ses ve bu mektup, doktorun şizofreni teşhisi koyduğu Julia'yı, bir kez daha ama bu sefer geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkarır. Kafasındaki sesi susturabilmenin tek yolu belki de bu hikayenin dile gelmesiydi.

Hikayenin dile geldiği yer Yüreklerin taşlaştığı bir köy. Çatısında kocaman oyuk olan bir kulübe. Parlak, siyah deri çizmeler. Ölümle yaşam arasında gidip gelinen saniyeler.

Sen birini seç. Biz diğerini alalım diyordu teğmen, Nu Nu'ya. İki oğlundan birini savaşa göndermek zorunda kalan bir anne tek bir seçim yapacak ve Julia'nın yazgısını belirleyecekti.

Bazen yalnızca birkaç saniye bir ömrü değiştirebilir. Bazen de bir kalpten içeri girebilmek için ömür boyu beklemek gerekir.

"Unutulmaz bir hikaye."
-Library Journal-

"Ne kadar denesem de bu kitabın nasıl bir sihre sahip olduğunu anlatırken hakkını veremeyebilirim."
-Caroline Leavitt-

"Öyle akıcı ve duygusal ki büyük bir kutu mendili yanınızda bulundurmanızı öneririz."
-Publishers Weekly-

"Avrupa'da kısa sürede bir hit olan bu kitap, okuyucuyu adeta mest ediyor."
-Booklist-

"Kalbinizin derinliklerine kadar işleyecek bir hikaye. Doğunun spiritüelliği ve masal tadında bir romantizm Nicholas Sparks ve Elizabeth Gilbert hayranları bu kitaba doyamayacak."
-Kirkus Reviews-

"Tek kelimeyle bayıldım. Okuyucuyu çok uzaklara götürerek, esrarengiz insanların ruhlarındaki gizleri çözmeye davet ediyor. Daha güzeli, kendimiz hakkında hiç düşünmediğimiz şekilde düşünmemizi sağlıyor. Aşka ne anlamlar yüklüyoruz, neye inanıyoruz ve bu, hayatımıza nasıl bir yön veriyor"
-Angelika Schwabach, Buchhandlung Ida von Behr adlı kitapçı, Volksdorf, Almanya-

"Bu kitap, çeyrek yüzyıldır çok satan bütün kitapları tahtından etmeyi başardı. O kadar dokunaklı ki hayata farklı bir pencere açıyor ve orada kendimizi sorgulamaya sevk ediyor. Sendker'in dili beni büyüledi, kendine has bir ritmi ve tarzı var. Sayfaları nasıl çevirdiğinizi anlamayacaksınız bile. Eşine az rastlanır türden."
-Marianne Nagel, Buchhandlung Nagel adlı kitapçı, Amriswil, İsviçre-

"Böyle bir kitap milyonda bir çıkar. Dünyayı gözleriyle değil kalp sesleriyle işiten bir adamın sıra dışı hikayesi. Jan-Philipp Sendker gerçek aşkın varlığına olan inancınızı pekiştirecek. Gözyaşları içinde bitirdim."
-Shawna Yang Ryan, Water Ghosts kitabının yazarı-


Download Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDF Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDF
Download Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır ERUB Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDF
Download Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır DOC Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDF
Download Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır TXT Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDFRead information about the author

Ebook Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır read Online! Jan-Philipp Sendker, born in Hamburg in 1960, and, longing to travel the world, became the American correspondent for Stern from 1990 to 1995, and its Asian correspondent from 1995 to 1999. In 2000 he published Cracks in the Great Wall, a nonfiction book about China. The Art of Hearing Heartbeats is his first novel, and since then, he has written 3 further novels, including a sequel to "The Art of Hearing Heartbeats", "A Well-Tempered Heart". In 2013, he received The indies Choice Honor Award in the category Adult Fiction for "The Art of Hearing Heartbeats. He lives in Potsdam with his family and is currently working on the third installment in his China-trilogy.
http://artofhearingheartbeats.com


Reviews of the Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır


ELLIOT

You want to waste your time? This book fits perfectly.

NATHAN

This book is awesome!

ISLA

It reads on one breath.

JACK

An interesting book, not like the other

ISABELLA

Just a terrific book.
Add a comment
Download EBOOK Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır by Jan-Philipp Sendker Online free

PDF: kalp-yalnzca-eriden-alan-bir-kapdr.pdf Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır PDF
ERUB: kalp-yalnzca-eriden-alan-bir-kapdr.epub Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır ERUB
DOC: kalp-yalnzca-eriden-alan-bir-kapdr.doc Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır DOC
TXT: kalp-yalnzca-eriden-alan-bir-kapdr.txt Kalp Yalnızca İçeriden Açılan Bir Kapıdır TXT